Planet PLANET 1.25 Gbps SFP Module, Multimode

14.710 Ft

LC Duplex Connector, 1310nm, up to 2km

Cikkszám: MGB-SX2 Kategória: Címke:

A termékről részletes információk a gyártó hivatalos oldalán találhatóak: Planet PLANET 1.25 Gbps SFP Module, Multimode
Külső raktárból való beérkezés 5-7 munkanap, várható kiszállítási idő 3-5 munkanap.