Digitus FO patch cord, duplex, LC to LC

3.150 Ft

MM OM5 50/125 µ, 2 m

Cikkszám: DK-2533-02-5 Kategória: Címke:

A termékről részletes információk a gyártó hivatalos oldalán találhatóak: Digitus FO patch cord, duplex, LC to LC
Külső raktárból való beérkezés 3-8 munkanap, várható kiszállítási idő 3-5 munkanap.