Márka: DeLock
Cikkszám: 84642
Beérkezési idő: 2 munkanap
Kategória: Kábel

DeLock LC/LC Multi-mode OM4 3m Cable Optical Fibre

Elérhető

36 hónap garancia

Ez a Delock száloptikai kábel lehetővé teszi, hogy különböző hálózati eszközöket (pl. kapcsolót) csatlakoztasson egy mádiaátalakítóhoz.

Műszaki adatok

• Csatlakozó:
  1 x LC duplex >
  1 x LC duplex
• Többszörös OM4-kábel
• Szál: 50/125 µm
• Kerámiából készült kábelátvezető porvédővel
• LS0H (halogénmentes)
• Szín: ibolya
• Kábelhossz: kb. 3 m

Rendszerkövetelmények

• Egy szabad LC duplex port

A csomag tartalma

• Száloptikai kábel

Csomag

• Zárható műanyag tasak

9 790 Ft az ár tartalmazza az ÁFÁ-t.

Személyes átvétel

Személyes átvétel üzletünkben, címünk: 1026 Budapest, Szilágyi Erzsébet fasor 65.

Szállítási díj:  Nincs :)

Foxpost házhozszállítás

Háztól házig szállítás, a beérkezés napjától számított 1-2 napon belül.

Szállítási díj: 2 490 Ft

Foxpost Csomagautómata

Vedd át bármikor termékedet a Foxpost csomagautomatájából!

Szállítási díj: 1 490 Ft

Termékparaméterek

További információk

USB

SATA